9429882
ENDEFRRU
Přihlášení Cookies

Alternativní terapie

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Všechno je v Bibli

Co čeká svět?

O tom, že Bible skrývá kód, věděl již Newton. I mnozí jiní učenci dávných časů intuitivně cítili, že božský odkaz obsahuje o mnoho víc než to, co vyjadřují prostá slova. Málokdo například ví, že Newton většinu svého života nevěnoval fyzice a matematice, ale vyhledávání neobvyklých částí Bible. Třista roků po smrti vědce objevil jeho sbírky v Cambridgi ekonom John Maynard Keynes. Jeho překvapení bylo velké: na tisícovkách stránek psaných rukou Newtona nacházel miliony slov o starých civilizacích, existenci biblického kódu a Apokalypse. Newton hledal klíč, protože byl přesvědčený (jako každý geniální myslitel), že nejen Bible, ale celý vesmír je "kryptogramem Všemohoucího", božskou skládačkou, kterou nám dal Stvořitel na vyřešení. Bohužel v dobách Newtona neexistovaly počítače, které by mu ulehčily hledání. O pár století později se podařilo objevit začátek kódu pražskému rabínovi, ale až moderní technika mohla objevit to, co se po staletí nepodařilo najít učencům.

Biblický textVynikající izraelský matematik Eliahu Rips, který měl k dispozici superpočítač, objevil v polovině devadesátých let 20. století tajný biblický kód. Dokázal, že v pěti knihách Mojžíšových, starých tisíce roků, v tzv. Tóre Starého zákona, jsou zašifrovány informace o celé historii lidstva až do konceBiblický kód jeho dní...Biblický kód zabezpečovala ta nejspolehlivější pečeť - pečeť času. Kód nebylo možné vyluštit dokud člověk neměl k dispozici počítač. Nyní je jasné, proč při přepisování Tóry nesmělo dojít k žádnému omylu, změně. Již jen jedna zle položená čárka znehodnotila celý přepis, který musel být zničený. Kód by nebylo možné najít...Ripsův objev popsal v knize Biblický kód Michael Drosnin,spolupracovník Washington Post a The Wall Street Journal. Kniha byla přeložena do 20 jazyků. Rips pracoval s originálním textem, tedy se vzpomínanou Tórou. Po odstranění mezer mezi slovy má originální text formu řetězce složeného z 304 805 znaků. V souladu s  prastarým odkazem ho Mojžíš získal od Boha právě v této podobě. Originální slova byla zapsána na safírových kamenech. Kamenné tabule tvrdé jako diamant však bylo možné rolovat jako pergamenové svitky (?). Měly barvu blankytu a byly průzračné:to říká biblický odkaz.

Samozřejmě, Ripse toto všechno fascinovalo a rozhodl si ověřit, jestli v Tóře najde současnou historii, události, jména. Ukázalo se, že jména a události, které byly údělem těchto lidí se prolínají jako v křížovce. Našel tam informaci o vraždě Kenedyho, Isaaca Rabina, události druhé světové války, Hirošimu, přistání na Měsíci, aféře Watergate i válku v Perském zálivu a další. Rips se pochopitelně pokoušel aplikovat svoji metodu i na stovky jiných děl, ale bez výsledku. Kód se týkal jenom Tóry. Mnozí vědci chtěli znevážit Ripsův objev a chtěli mu dokázat omyl. Nenašli však žádný matematický ani informační omyl. Museli se smířit s tím, že kód existuje. Výsledek potvrdil i hlavní kryptolog Národní bezpečnostní agentury USA Harold Gaus. Použil při tom vlastně počítačový program. Řekl, že biblický kód - záznam historie světa až do konce jeho dní - je faktem. Jaká velká a nekonečná musí být moudrost, která toto poznání odkázala lidstvu před více než 3000 roky. Navíc odborníci zjistili, že biblický kód má několik vrstev, které zatím současná technika ani neumožňuje odhalit! Všechny informace získané odhalením kódu a týkající se historie světy odevzdal Dorsin politickým představitelům: Clintonovi, Šaronovi, Arafatovi...nemluvě již o velitelích armád a speciálních služeb. Považoval to za mimořádně důležité zvláště proto, že jména mnohých z nich se v kódu spojují s výrazy "konec dní". Udělal to dopisem, nebo osobně. Žádná z osobností mu neodmítla kontakt, žádná se nepovznesla nad získané informace s nedůvěrou.

Po útoku na neworská "dvojčata" Michael Dorsin, vzrušený předpovědí této události v  Bibli a zlověstnými prognózami na nejbližší období, napsal druhou knihu Biblický kód II. Odpočítávání (nevím jestli již vyšla u nás nebo na Slovensku). Autor kromě jiného v ní píše: "

"Den před útokem na WTC jsem mluvil s Bílým domem, protože jsem si chtěl ověřit, zda president George Bush dostal můj dopis varující před možností třetí světové války během jeho vlády. V tomto dopise poslaném měsíc před útokem arabských teroristů na New York a Washington, jsem napsal, že v současnosti biblický kód upozorňuje, že svět může stát před konečnou hrozbou - světovou nukleární válkou vyvolanou událostmi na Blízkém východě během vlády Bushe, Arafata...Jména jsou zašifrovaná společně s časem ohrožení odedávna předvídaného třemi velkými náboženstvími Západu, které mluví o "konci světa". Biblický kód označuje nebezpečí jasnými, moderními termíny: obraty jako "atomová záhuba" a "světová válka" se nacházejí  ve skrytém textu Svatého písma ve spojení s datem 2006".

V prosinci 1998 Michael Dorsin odevzdal svému právníkovi zapečetěnou obálku s doporučením, aby ji otevřel až v roce 2002. Obsahovala výstrahy na nejbližší roky, které objevil, když použil z Bible vzpomínaný kód. Svět se ocitne v globální ekonomické krizi, která se začne v roce 5762 hebrejského roku (2002). Hospodářský kolaps povede do bezprecedentního ohrožení, které vyplyne z nestability států vlastnících atomové zbraně a z možnosti koupě nebo krádeže zbraní teroristy, které jsou schopní s jejich pomocí zničit celá města. Celkové ohrožení vyvrcholí v hebrejském roce 5766 (2006), který je podle biblického kódu výrazně spojený s termínem "světová válka" a "atomová záhuba". Po útoku na WTC ukazatel Dow Jones klesl o 684 bodů. Byl to největší pokles na burzách od velké krize v roce 1929. 

Můžeme se vyhnout záhubě? Michael Dorsin tvrdí, že biblický kód předpokládá velkou pravděpodobnost těchto událostí. Jsou v něm zapsány dvě možnosti: mír, nebo totální záhuba. Právě proto autor posílá alarmující dopisy vůdcům současného světa, protože jen oni mohou zachránit lidstvo tím, že nepřipustí války. Odpočítávání se již začalo. Rok 2006 je za dveřmi...

A závěr?

Přežili jsme prozatím všechna avizovaná katastrofická data konce lidstva z příčin člověka, ale situace ve světě není jednoduchá nejen z politických hledisek. Kde jsou katastrofy přírodního rázu..., které nás zatím míjejí ve velké míře. Jsou to všechno jen pouhé konspirační teorie? Vlastní názor si musíme udělat sami!

Zpracoval S. Flanderka, zdroj eXpres


Vytvořeno 27.3.2018 11:51:46 | přečteno 1348x | S.Flanderka
 
load