9439848
ENDEFRRU
Přihlášení Cookies

Alternativní terapie

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Kdo je prof. David Wagner?

David Wagner je schopný vědec, vynálezce, podnikatel, spisovatel, léčitel, duchovní učitel vertikality a bojovník za mír.

Do počátku 90. let byla existence tachyonové energie dostatečně prokázána. Různé způsoby jak tuto energii využívat existovaly. Chyběla však konkrétní praktická metoda, aby se její potenciál stal použitelným pro blaho života na Zemi. Za tuto metodu vděčíme životnímu dílu Davida Wagnera, Američana německého původu žijícího nedaleko Santa Rosy v Kalifornii.

Na střední škole se dostalo uznání jeho intelektuálním schopnostem. Závěrečnou zkoušku složil dříve a s vyznamenáním a obdržel stipendium. I jeho profesoři na Technické univerzitě ve Phoenixu ho vyznamenali několika cenami a vysokou školu ukončil rovněž neobyčejně brzy a s vyznamenáním, jako doktor Dieselovy techniky. Během své akademické dráhy obdržel mnoho cen a vyznamenání. Navštěvoval přes třicet speciálních kurzů a dostal od ministerstva zdravotnictví státu Arizona licenci jako odborník na infračervené záření v oblasti životního prostředí a kvality vzduchu. Protože má schopnost konstruovat a "předvídat" výsledky, je úspěšným vynálezcem v oblasti digitální a analogové techniky, infračervené techniky, terestrické mikrovlnné komunikace a satelitních zesilovačů. Díky svému jedinečnému nadání se ve všech těchto oblastech vypracoval mezi špičky.

V roce 1979 začal David vést akademické a duchovní kurzy - jen máloco mu působí větší potěšení. Jeho talent komplexního myšlení a jednání rozhodujícím způsobem přispěl k tomu, že ho americká vláda zaangažovala do výměnného technického programu s Čínou. Jmenovala ho nejvyšším technickým školitelem a pověřila ho školením nejlepších čínských techniků. Jednalo se o digitální zpracování aDavid Wagner-tachyony přenos dat, vývoj softwaru, zacházení s počítačovým systémem 2020 a digitálními sítěmi, jakož i hledání chyb hardwaru a softwaru. David byl za své "vynikající výkony" v roce 1987 vyznamenán čestným diplomem. V oblasti duchovního rozvoje a léčení zorganizoval mezinárodně známý seminář Quality of One, který má tři stupně. Kromě tohoto semináře vede rovněž dvoustupňový workshop pro léčebná povolání a školí v tomto směru další inspirované učitele. Pravidelně vyučuje v USA, Evropě a Indii. Většina zisků z Davidových vynálezů připadla firmám, v nichž pracoval a nezištně bádal. Vynalezl mnoho přístrojů a procesorů, včetně procesorů WE-6 a WE-7. Roku 1990 vyvrcholilo dvacet let výzkumu a experimentování objevením tachyonizování, které nově strukturuje přírodní materiály na submolekulární úrovni.

David Wagner je schopný vědec, vynálezce, podnikatel, spisovatel, léčitel, duchovní učitel vertikality a bojovník za mír. V roce 1989 vyšel jeho portrét na titulní straně Sonoma Business Magazine. Od té doby byly Davidovy poznatky a vědecké objevy zveřejněny v mnoha jazycích jak časopisecky, tak i knižně. Kromě toho vystupoval v mnoha rozhlasových a televizních show. Rostoucí zájem sdělovacích prostředků platí především jeho objevu metody tachyonizování a jeho snaze znovu spojit vědu a duchovnost. To všechno Davidovi pomohlo ukázat nové možnosti a zahájit novou éru celostního myšlení. David je v současné době ředitelem firmy Advanced Tachyon Technologies, členem dozorčí rady WholElectric International Inc. a ředitelem Tachyon Health Center, viceprezidentem Essene Order of Life Inc. a celosvětově uznávaným učitelem a školitelem.

David vyrůstal v rodině s dlouhou duchovní tradicí - předkové z otcovy strany jsou již po 3 generace léčitelé a odborníci v oblasti krystalů. Už v raném věku si uvědomil spojení s duchovním vůdcem a rodina tento jeho rozvoj vědomí a schopností podporovala. Když po ukončení studia pracoval jako inženýr v oblasti počítačové techniky a vedle této své činnosti se věnoval metodě harmonizace elektromagnetických polí a rovněž i vlastnímu duchovnímu vývoji, tímto vyváženým rozvojem duchovních a technických schopností připravil živnou půdu pro svoji další práci. Po těžkém zranění páteře a nepodařených operacích zůstal těžce postižený, a aby se vyléčil ze zranění které mu znemožňovalo chodit a sedět, zdokonalil přístroj k harmonizaci elektromagnetických polí pro restrukturalizaci určitých materiálů na subelektronické úrovni tak, že se staly anténami tachyonové energie. Přes rok testoval tachyonizované produkty na sobě i na více než tisíci lidech, aby zjistil účinnost. Na jaře roku 1992 vystoupil na veřejnost s vlastní firmou Advanced Tachyon Technologies, jejíž výrobky jsou prezentovány i u nás.

Zpracovala Ing. Tatiana Flanderková, článek dodal: Jiří Mrňák, www.tachyon-partners.com/jirka, e-mail: jirka@tachyon-om.com,Vytvořeno 28.3.2008 14:16:31 | přečteno 4186x | Ing. Tatiana Flanderková
 
load