9436011
ENDEFRRU
Přihlášení Cookies

Alternativní terapie

Masáže tantrické

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Masáže tantrické

Tantrická masáž vychází z tantrických a taoistických technik, bioenergetiky a reflexologie. Tantra je stará několik tisíc let a pochází z Indie. Dochází při ní k postupnému probuzení celého těla, odplavení napětí, stresu a uvolnění se do celotělního vzrušení. Hravá a pestrá tantrická masáž se dotýká těla i duše. Otevírá cestu k meditativním prožitkům a rozvijí sexualitu. Není to však erotická masáž, s kterou je občas neznalými zaměňována.  U tantrické masáže se masíruje celé tělo včetně intimních partií a pracuje se s klientovou sexuální energií (nenahrazuje však sexuální spojení ani jiné sexuální služby), která je nejsilnější energií v těle. Po masáží se Tantrická masážpak tedy cítíte obvykle vitálnější, svěží a znovu nabití energií. Jedná se o certifikovanou masáž, kterou u nás učí škola tantry. Poddejte se starodávné tantrické masáži a uvolněte mystickou erotickou energii. Tradiční tantrická masáž vás neskutečně vzruší, uvolníte při ní nahromaděné napětí a krásně si odpočinete. Získáte novou životní sílu, zažijete elektrizující vzrušení, protože masér se intenzivně věnuje vašim intimním partiím.

Tantrická masáž v sobě spojuje sexuální i duchovní prvky. Na rozdíl od klasické erotické masáže proto zažijete při tantrické masáži nový rozměr erotična a vzrušení. Pokud se chcete dokonale uvolnit, vyzkoušejte tantrickou masáž se zkušenými maséry. Masér při masáži speciální technikou promasíruje celé vaše tělo, uvolní zablokovanou energii a naplní vás novou životní sílou. Při tantra masáži se používají nejrůznější pomůcky, které povzbudí vaše citlivé smysly. Masér se bude dotýkat celého vašeho těla včetně intimních partií, kterým věnuje zvláštní pozornost. Běžnou částí smyslné tantrické masáže je vaše vyvrcholení v průběhu či na jejím konci. Tantrickou masáž prožijete v intimně osvětlené místnosti a důvěrné atmosféře. Právě pocit tělesné blízkosti je pro tantrickou masáž velice důležitý. Tantra masáž pomáhá při poruchách erekce, předčasné ejakulaci, při depresích, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh. Jemné dotyky maséra si při erotické masáži vychutnáte po dobu 1,5 hodiny. Masáž jako taková osvěžuje tělo, cévy, pokožku a klouby. Také posiluje nervy, vyvolává blahý pocit zdraví, čistoty a štěstí, ženy zvláště ji mají rády, protože masáž omlazuje. Tak praví Sušruta, staroindická učebnice lékařství stará již nejméně dva a půl tisíce let.

"Těla se v lidech milují častěji než duše. Kdo ve svém životě poznal třeba sto žen, možná že vůbec nepoznal lásku". Josef Čapek

Zpracoval S. Flanderka

Vytvořeno 22.7.2016 11:05:05 | přečteno 808x | S.Flanderka
 
load