9424854
ENDEFRRU
Přihlášení Cookies

Alternativní terapie

Meta medicína - Nová germánská medicína

Aktuality

Všechny aktuality
Chci zasílat aktuality na e-mail:

Meta medicína - Nová germánská medicína

Mozek je zodpovědný za řízení všech funkcí v těle.

Propojení mysli (duše) - mozku - těla

Když člověk prožije nějaký negativní zážitek, způsobí to v  určité míře zablokování energetického proudění v těle  i  mezi mozkovými hemisférami. Tyto mozkové hemisféry pak nemohou dokonale spolupracovat a vzniká řada problémů, ať už na fyzické,  nebo i psychické úrovni. Pokud z něčeho máme strach, nepodáváme 100% výkon. Mozek je zodpovědný za řízení všech funkcí v těle,  analyzuje  vstupní informace  z okolního prostředí a dlouhodobě uchovává ve své paměti všechny informace zachycené našimi všemi smysly. Jeho úkolem je  spojovat to, co se děje v našem životě se zkušenostmi uloženými v naší paměti a zvolit nejlepší způsob, jak reagovat na základě  myšlenkových programů, které se vytvořily během našeho života. V podstatě funguje jako počítač : co bylo do programu vloženo odpovídá tomu, co z něj vyjdeMeta - medicína/Nová germánská terapie prostřednictvím našeho chování, myšlení a cítění. Nerozlišuje  jestli  jsou pro nás tyto myšlenkové programy a chování  dobré nebo sebedestruktivní.
Úkolem mozku je nutit nás  automaticky opakovat vytvořené vzorce chování nabité minulými zkušenostmi, aby nás podvědomě ochránil před dalším utrpením  a to i  v době, kdy už nám žádné obdobné nebezpečí  nehrozí, ale spíše nám působí problémy - například fóbie, strachy. V běžném krátkodobém stresu přecházíme do stavu - bojuj – uteč – ztuhni a pomáhá nám překonat momentální situaci přizpůsobení těla na všech úrovních dle těchto 3 programů. Dlouhodobý stres však orgány, do nichž je soustředěna hlavní odpovědnost, vyčerpá, oslabí a nakonec vyřadí. Např. v módu uteč se zvedne krevní tlak, zvýší činnost srdce a změní se vaskulární systém od pasu dolů, do nohou směřuje maximum krve i energie.... Právě tato naše minulá přesvědčení stojí za našimi potížemi, utrpeními a v  případě schémat založených na prožitých traumatech i našimi nemocemi...Jsme v iluzi reality našeho mozku a  nejsme již schopni  nezaujatě  hodnotit situaci a motáme se v bludném kruhu přemítání, opakování stále stejných chyb a neúspěchu.  Osvobodit nás může pouze  změna  negativních emocí, destruktivních vzorců myšlení a chování, tzn. vyrovnání tohoto konfliktu mezi přední a zadní částí našeho mozku i našeho vědomí a podvědomí. Naše přední část mozku se stane našim skutečným vědomím a  analyzátorem současných prožitků . Bez toho se nemůžeme cítit lépe a vést šťastnější, zdravější a úspěšnější život. Začneme vnímat realitu novým, pozitivnějším způsobem, probudíme centrum inspirace, intuice a představivosti.

Konvenční lékařští experti se shodují, že nikdo přesně neví co způsobuje onemocnění a pokoušejí se léčit tyto nemoci na bázi potlačování příznaků nemoci, bez adresování pravé příčiny. Naopak specialisté META-Medicíny/Germánské Nové Medicíny (Meta-M/GNM) pomáhají svým klientům odkrýt základní příčinu onemocnění a pomocí technik zaměřených na zpracování skutečné příčiny - biologického konfliktu, tak dávají možnost pochopit smysl i vývoj těchto příznaků nemoci, a především úplné a skutečné uzdravení. META-Medicína/Germánská Nová Medicína je nejvyspělejší diagnostický nástroj pro určení příčiny  nemoci na úrovni mysli a těla. Vychází z poznatků Germánské Nové Medicíny a objasňuje na vědeckých důkazech vznik, průběh, smysl i obrat onemocnění ke zdraví. Jsou podkladem pro porozumění a zlepšení Vašeho zdraví, identifikaci hlavních příčin onemocnění a možnost dosažení vysoké kvality života. Na vědecké úrovni Vám přesně a srozumitelně objasní jakýkoliv zdravotní problém, ať už je to bolest různých částí těla, rakovina, cukrovka, srdeční onemocnění, ekzém, zácpa, revma, autoimunní onemocnění, nebo roztroušená skleróza...Používá se:
 • při diagnostice problému na úrovních Orgánu-Mysli-Mozku (snadné mapování pomocí vyšetření CT, RTG apod.)
 • snadné nalezení specifických traumatických událostí a konfliktů předcházejících onemocnění
 • předpověditelný vývoj nemoci a určení zvratu ke zdraví
 • dokáže pomoci uzdravit i podle klasické medicíny neuzdravitelné, fatální, či chronické nemoci 

Emocionální traumata a jejich příznaky META-Medicína/GNM  mapuje jako biologické konflikty (silné emocionální události) pro určitou část mozku a každý orgán, což nám umožňuje pochopit příčiny a proces onemocnění a uzdravení. Lidé jsou si často vědomi událostí a nebo vzpomínek, které jsou spouštěčem emočního nepohodlí, bohužel si již tyto vzpomínky nespojují se symptomy onemocnění. Navíc naše záporné emoce vůči sobě samým a onemocnění oslabují fyzické schopnosti organismu vypořádat se s onemocněním.

 • Zjistíme-li u pacienta při terapii jeho daný konflikt, pak zde máme psychologickou - duševní rovinu.
 • Uděláme-li CT mozku, pak zde máme rovinu mozku.
 • A na orgánu v lidském těle můžeme proces také zjistit, např. jako změnu funkce a tkáně, ochrnutí, diabetes... atd.
 • Meta-M./GNM  popisuje přesně biologické souvislosti živého organismu, psychiky, mozku a orgánu, s biologickým  programem konfliktu-spouštěče, jež vzniká na základě silného dramatického prožitkového šoku (trauma) a to vždy současně na třech úrovních:
  • v psychice
  • v mozku
  • na orgánu/těle.
  Zpracoval S.Flanderka, zdroj  http://blaho.webnode.cz/products/meta-medicina/

  Vytvořeno 18.5.2013 12:23:55 | přečteno 3400x | S.Flanderka
   
  load